Kodunupp

Abi ühe nupuvajutuse kaugusel

Klientide turvalisuse suurendamiseks oleme lisaks välja arendanud Kodunupu, mis toimib nagu häirenupp, kuid registreerib ka inimese üldist aktiivsust (sammud) ja seadme kandmise infot (temperatuuri anduri abil).

See häirenupp toimib ka väljaspool kodu ning saadab õues GPSi asukoha info kontaktisikule. Seade on varustatud anduriga, mis tuvastab kukkumise laadsed olukorrad.


Tuvastab kukkumise

Kodunupp on varustatud anduriga, mis võib tuvastada inimese kukkumise.ÜKS LAADIMINE KORD KUUS

Tegemist on nutiseadmega, mida tuleb laadida kuu jooksul vaid korra juhtmevaba laadija peal.

Teavitused õnnetuse korral

Juhul kui inimesega juhtub õnnetus, saab ta enda hätta sattumisest teada anda. Kodunupp on varustatud häirenupuga, mida pikalt all hoides edastatakse kontaktisikule SMS-teavitus abivajadusest.

TURVALISUS

Olukorras, kus inimene ei suuda või ei saa hätta sattudes Kodunuppu vajutada, tuvastab hätta sattumise Koduandur.

Liikumise aktiivsuse ülevaade

Kodunuppu kandes registreeritakse kandja sammude arv tunnis. Sammude info annab ülevaate inimese aktiivsusest ning sellest, kas seadet kantakse.

Kodunupp on varustatud temperatuurianduriga, mis annab infot, kas seade on käe peal, õues või toas riiulil.


Teavitused hätta sattumisel

Hätta sattudes on abi ühe nupuvajutuse kaugusel. Kodunupu vajutuse info jõuab juhtimiskeksusesse ja kontaktisikuni ööpäev läbi. Häirenupu vajutuse põhjuse väljaselgitamiseks helistatakse kohe kliendile või saadetakse patrull olukorda kontrollima.

Kodunupp saadab hätta sattunud inimese GPSi asukoha info, kui õnnetus on inimesega juhtunud väljaspool kodu. Nupuvajutusel annab Kodunupp abivajajale teada LED-tule vilkumisega ja vibratsiooniga, et teade abivajamisest jõudis kontaktisiku või valvekeskuseni.